לוגו ג.ו פתרונות אבטחה

יורוסטנדרט - פתרון מצלמות אבטחה

חברת Eurostandart ישראל הינה יבואנית מותגים מובילים.
היא אחת מ-5 יבואני האלכוהול הגדולים במדינה ומעסיקה מעל 170 עובדים.
בין המותגים המוכרים אשר החברה מייבאת נמצאים וודקה רוסקי סטנדרט וגבינות Euro cheese.

בזמן הקמת משרדי החברה המשולבים עם מרלו"ג באזור תעשיה מודיעין, החברה חיפשה פתרון מלא בתחום המתח הנמוך והתקשורת, החל מיצירת נקודות תקשורת והקמת חדר שרתים, טלפוניה, בקרת כניסה, אזעקה ומצלמות אבטחה לצרכי אבטחה ותפעול, אשר יצלמו מעברים, מקררים, מחסנים ומשרדים.

עלה צורך בתיעוד ותפעול ע"י מערכת מרכזת עם מגוון גדול של הרשאות למגוון גדול מאוד של תפקידים ובקרים בו זמנית (לכל אזור מצלמות ניתנה גישה לאדם אחר במערכת, ובנוסף היו פונקציות שניתנה להם גישה לכל המצלמות).

 

הפתרון

את המענה לצורך זה סיפקה חברת י.מ. מערכות, אשר ביצעה את ההתקנה בשיתוף פעולה עם המערכות שלנו.

בפתרון זה הותקנו כ-80 מצלמות בטכנולוגית IP של היצרן GKB, עם יכולת גיבוי במקביל ב-4 מקומות, ופתרון אחסנה לזמן ארוך מאוד באזורים מסויימים.

כנציגים הבלעדיים של המותג GKB, סיפקנו פתרון CLOUD ריכוזי בעזרת מצלמות מסדרת דיפלומט.

כמו כן, חברת י.מ מערכות התקינה ארונות תקשורת המגושרים עם סיבים אופטים ומערכת תקשורת לכלל חברת יורו סטנדרט, וסיפקה פתרון שלם לכל תחום האבטחה והתקשורת בחברה.

הותקנו באתר ראוטר סלולארי המשלב חיבור למודם בזק קווי ומאפשר דילוג וקפיצה בין הרשת הקווית של בזק לרשת הסלולאר במקרה של חוסר תקשורת, דבר היכול להתרחש עקב תקלה, וונדליזם או הכנה לפריצה, ובאמצעות יכולת זו המערכת והמוקד מסוגלים להמשיך לתת מענה גם בזמן כשל בקו של בזק.

כמו כן הותקנה מערכת חשמל אל פסק גדולה ומקצועית המאפשרת גיבוי חשמל לאורך זמן במקרה של תקלת חשמל (מקרית או בשל וונדליזם) על מנת שהמוקד והמערכת ימשיכו לתפקד מבצעית עד לתיקון התקלה.

 

 

כניסה ראשית למשאיות במרכז הלוגיסטי

 

מה מספר עלינו הלקוח?

חברת י.מ מערכות התקינו אצלנו מערכת אבטחה, תקשורת ומתח נמוך בבניין משרדים ומרלוג שלנו.

אני רוצה לציין את המקצועיות האמינות והתקשורת שהייתה לי עם נציגי החברה בכל אחד מהשלבים מההצעה ועד לסיום ההתקנה: שירות מדהים, זמינות ותחזוקה מהמעלה הראשונה .

בחרנו בחברת י.מ מערכות אשר הציגה לנו את הפתרון של מערכת הענן של GKB, והחלטנו שזאת המערכת הטובה ביותר עבורנו.

אחרי שנים רבות בהן השתמשנו בשירות הנציגות הרשמית של GKB, ג.ו. פתרונות אבטחה, אנו מודים על הבחירה הנכונה שעשינו, ומבינים כמה הציוד איכותי ואמין, ועד כמה השירות של הנציגות מקצועי ובעל זמינות גבוהה.
תודה רבה לכל הנוגעים בדבר.

 

כניסה לאזור המשרדים

 

מה מספרת עלינו חברת האינטגרציה י.מ מערכות?

חברת יורוסטנדנרט בע"מ יושבת במודיעין בבניין של כמה אלפי מטרים ו-5 קומות ,כולו מרושת ב כ-85 מצלמות IP של המותג GKB. פתרון זה הותאם בצורה מושלמת לכמות כה גדולה של מצלמות באתר אחד המתאפיין במספר גיבויים במקביל בו זמנית. את הציוד רכשנו מהספק שלנו ג.ו פתרונות אבטחה.

בפרויקט הזה בחרתי לעבוד עם חברת ג.ו בעיקר בגלל הפתרון הכולל שהם סיפקו לי עם מערכת הקלטה ושמירה חזקה במיוחד שכללה שרת מצלמות חזק, ושרתי הקלטה בתצורת NAS שכללו מעל 100TB אחסנה בדיסקים קשיחים עבור הקלטה איכותית, במקום הותקנו מספר גדול של עמדות צפייה, וכמובן צפייה במצלמות מרחוק. חברת ג.ו נתנה לי מענה מצוין לצורך שהיה לי בפרויקט הזה (במיוחד כשמדובר בתחילת שנת 2014 שטכנולוגיית מצלמות ה IP לא הייתה פשוטה כמו היום) מהכרות קודמת שלי עם החברה ידעתי את רמת הדיוק שלהם בבחירת המוצרים והפתרון וגם בפרוייקט זה הוכיחו לי בשנית שיש להם תמיכה יוצאת דופן ואפילו בתמיכה מול הלקוח ועזרה בכל שלבי ההתקנה ועד היום בעדכונים,שדרוגים וכדומה .

תודה רבה

 

עוד סיפורי הצלחה

מוזיאון תל אביב לאמנות

מוזיאון תל אביב לאמנות, בכור מוזיאוני האמנות בישראל אשר נוסד ב־1932, הינו מוסד מוביל ורב...

פרויקט אייל פרץ

אייל פרץ - פתרון אבטחה ותקשורת

חברת “אייל פרץ“ יזמות ונדל”ן בע”מ הינה חברה יזמית ומבצעת המתמחה בייזום וביצוע פרויקטים למגורים. ...

מבנה המשרדיה

משרדיה - פתרון הגנה היקפית מבוסס אנליטיקה

חברת משרדיה העוסקת במכירת ציוד וריהוט משרדי הקימה מרכז לוגיסטי חדש באזור תעשיה מודיעין.   כחלק מהקמת...